آگوست 15 2019 0Comment
بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان :بسیار مهم است که معاینات معمول چشم انجام شود حتی اگر چشمان شما سالم به نظر برسد. با انجام یک معاینه معمول چشم ، نه تنها پزشک بینایی سنج یا چشم پزشکی به شما کمک می کند تا بهترین دید خود را بدست آورید، بلکه می توانند بسیاری از بیماری های بدون علامت و در عین حال قابل درمان را نیز تشخیص دهند و جلوگیری کنند.

متخصص اپتومتریست در تجویز عینک و لنزهای تماسی ، کم بینایی ، بینایی درمانی و تشخیص و درمان بیماری های چشم تخصص دارد. بینایی سنج ها می توانند به شما کمک کنند عینک های تجویز شده را به درستی انتخاب کنید، هم چنین آن ها می توانند در مورد فریم و انواع خاصی از لنزها و روکش های لنز به شما پیشنهاد دهند.

بعضی اوقات اپتومتریست ها به عنوان چشم پزشک شناخته می شوند و تمرین آن ها تا حد زیادی روی مکانیسم های چشم و اختلالات ناشی از مشکلات چشم متمرکز است و در صورت وجود مشکل شدید چشم یا لکه بینی، معمولاً یک بینایی سنجی شما را به چشم پزشک ارجاع می دهد.

چشم پزشک ، پزشکی است که علاوه بر تجویز عینک و لنزهای تماس، در تشخیص و درمان (به خصوص جراحی) بیماری چشم ، تخصص دارد هم چنین جراح و مشاور جراحی چشم است که به طور ویژه برای تمرین روش های جراحی بر روی چشم ها آموزش دیده است.

اگر به دنبال بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان و بهترین معاینه چشم در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم که در این مرکز معاینه دقیق، فرم عینک و عدسی متناسب با نمره، ساختار فیزیکی چهره و شغل فرد، تراش و تعبیه عدسی مناسب مطابق با نسخه فرد انجام می شود.

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان
بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com