آگوست 15 2019 0Comment
بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان :

بسیار مهم است که معاینات معمول چشم در بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان انجام شود حتی اگر چشمان شما سالم به نظر برسد. با انجام یک معاینه معمول چشم ، نه تنها پزشک بینایی سنج یا چشم پزشکی به شما کمک می کند تا بهترین دید خود را بدست آورید، بلکه می توانند بسیاری از بیماری های بدون علامت و در عین حال قابل درمان را نیز تشخیص دهند و جلوگیری کنند.

متخصص اپتومتریست در تجویز عینک و لنزهای تماسی ، کم بینایی ، بینایی درمانی و تشخیص و درمان بیماری های چشم تخصص دارد. بینایی سنج ها می توانند به شما کمک کنند عینک های تجویز شده را به درستی انتخاب کنید، هم چنین آن ها می توانند در مورد فریم و انواع خاصی از لنزها و روکش های لنز به شما پیشنهاد دهند.

بعضی اوقات اپتومتریست ها به عنوان چشم پزشک شناخته می شوند و تمرین آن ها تا حد زیادی روی مکانیسم های چشم و اختلالات ناشی از مشکلات چشم متمرکز است و در صورت وجود مشکل شدید چشم یا لکه بینی، معمولاً یک بینایی سنجی شما را به چشم پزشک ارجاع می دهد.

چشم پزشک ، پزشکی است که علاوه بر تجویز عینک و لنزهای تماس، در تشخیص و درمان (به خصوص جراحی) بیماری چشم ، تخصص دارد هم چنین جراح و مشاور جراحی چشم است که به طور ویژه برای تمرین روش های جراحی بر روی چشم ها آموزش دیده است.

اگر به دنبال بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان و بهترین معاینه چشم در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم که در این مرکز معاینه دقیق، فرم عینک و عدسی متناسب با نمره، ساختار فیزیکی چهره و شغل فرد، تراش و تعبیه عدسی مناسب مطابق با نسخه فرد انجام می شود.

درباره اپتیک و اپتومتری

به طور کلی ، اپتیک علم بینایی و نور است. اپتیک شخصی است که برای اصلاح اختلالات بینایی ، عینک یا لنزهای تماسی را درست و مونتاژ می کند ، که توسط اپتومتریست و بینایی سنجی تجویز می شود.

حرفه اپتومتری  به شرح زیر تعریف شده است:

وی گفت: اپتومتری حرفه ای مراقبت های بهداشتی است که تحصیلات مرتبط را آموزش دیده است (دارای مجوز می باشد) ، و اپتومتریست ها پزشکان اصلی مراقبت از سیستم چشم و بینایی هستند که مراقبت های چشم و بینایی کاملی را ارائه می دهند ، که شامل تشخیص و درمان دارویی  است که مدیریت بیماری چشم و احیای شرایط سیستم بینایی را در پی دارد.

به طور کلی اپتومتری از اپتیک پدید آمده است ، زیرا آموزش بینایی سنجی شامل موضوعات بالینی شده است و دامنه عمل آنها به عنوان یک نتیجه مثبت افزایش یافته است. در واقع به پزشک متخصص بینایی سنجی اپتومتریست نیز می گویند.

اپتومتری و اپتیک حرفه ای مرتبط هستند و در بعضی از کشورهای اروپا به عنوان یک حرفه با هم شناخته می شوند. در سایر کشورها حوزه های جداگانه فعالیت حرفه ای را منعکس می کنند و به عنوان حرفه های جداگانه در نظر گرفته می شوند.

بسته به سطح آموزش و دامنه تمرین ، می توان دامنه کاری بینایی سنجی را اینگونه تعریف کرد:

بینایی سنجی

انکسار و نمره چشم

اپتومتریستهایی که برای تشخیص آسیب شناسی آموزش دیده اند.

اپتومتریستهایی که از داروهای تشخیصی و داروهای درمانی  استفاده می کنند.

دامنه کاری  اپتومتریست ها و بینایی سنجی ها با توجه به میزان آموزش های شخص، قانون ، سازماندهی حرفه و مشکلات  نسبی چشم پزشکی تشخیص  داده می شود.

از چشم دید خود محافظت کنید:

توانایی دیدن توسط بیشتر افراد به عنوان مهمترین حس آنها در نظر گرفته شده است. حفظ سلامت چشم و تقویت بینایی شما هدف اصلی پزشکان بینایی سنجی است.بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان  گوانجی انواع خدمات را برای پیشگیری و درمان چشمان شما ارائه میدهد.

 

از سلامت عمومی خود محافظت کنید:

به طور گسترده ای توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی تشخیص داده می شود که معاینه چشم بهترین پنجره را برای ارزیابی وضعیت سلامتی عروق بدن فراهم می کند. رگ های خونی در شبکیه در طی معاینه چشم قابل مشاهده هستند ، و بسیاری از شرایط سیستماتیک که قبلاً تشخیص داده نشده اند یافت می شود. در حقیقت ، چشم تنها مکانی است که نمایی غیر تهاجمی از عروق خونی و اعصاب ایجاد می کند. اپتومتریست ها به عنوان دروازه بانان برای سلامت کلی بیماران خود خدمت می کنند. بسیاری از بیماریهای سیستمیک ، مانند دیابت و فشار خون بالا ، اولین بار توسط پزشکان بینایی سنج در طی معاینه جامع چشم مشاهده می شود.

 

خدمات بهترین مرکز بینایی سنجی اصفهان گوانجی :

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان چشم شما را برای هرگونه نقص بینایی یا هرگونه بیماری چشمی معاینه کنید.

بیماری ها و صدمات چشم را درمان و مدیریت میکند؛

برای تقویت دید ، عینک ، لنزهای تماسی و سایر دستگاه ها را تجویز می کند.

داروها را برای درمان بیماری های چشم و انجام برخی اقدامات جراحی تجویز کنید.

برای تعیین توانایی تمرکز و هماهنگی چشم ، آزمایش دقیقی انجام میدهد ، که دامنه دید  رنگها را بالا ببرد و رنگ های بیشتری ببینید.

به طور منظم بیماری های چشم و بدن را تشخیص میدهد.

با پزشک خانواده خود و سایر متخصصان پزشکی برای هماهنگی مراقبت خود کار کنید.

 

بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان
بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com