جولای 04 2019 0Comment
بینایی سنجی در اصفهان

بینایی سنجی در اصفهان

بینایی سنجی در اصفهان
بسیاری از افراد در مورد تفاوت بین بینایی سنجی (اپتومتری) و چشم پزشک سردرگم می شوند. هرچند که هر دوی آن ها از چشم مراقبت می کنند، اما چندین تصور غلط رایج بین این دو وجود دارد. بینایی سنجی و متخصصین چشم پزشک هر دو نقش مهمی در مراقبت از چشم دارند، اما سطح آموزش و تخصص آن ها کاملا متفاوت است.
تفاوت بین بینایی سنجی و متخصصین چشم پزشک
بین متخصص اپتومتری و متخصص چشم پزشک اختلاف معنی داری وجود دارد. اپتومتریستها پزشک نیستند؛ آن ها متخصصان مراقبت بهداشتی هستند که مراقبت از چشم را فراهم می کنند. متخصصان اپتومتری مجاز به انجام بینایی سنجی (اپتومتری) هستند که عمدتا شامل آزمایشات چشم، آزمایشات بینایی، شناسایی و درمان برخی اختلالات چشم است. متخصص چشم پزشک حداقل هشت سال از دوره های تخصصی پزشکی پس از کالج را گذرانده است. چشم پزشکان مجاز به تشخیص و درمان تمام بیماری های چشم و مشکلات بینایی، و نیز عمل جراحی چشم هستند. متخصصین چشم پزشکی، تکنسین هایی هستند که عینک ها و لنزهای تماسی را طراحی می کنند تا دید چشم را اصلاح کنند. با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده توسط چشم پزشکان و متخصصین اپتومتری، آنها به بیماران کمک می کنند که اصلاحاتی را که نیاز دارند انجام دهند. متخصصان اپتومتری در مدت حداقل سه سال در دانشگاه تحصیل می کنند و باید قبل از اینکه دانش و مهارت لازم برای ثبت نام را داشته باشند.
اگر به دنبال بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم که در این مرکز معاینه دقیق، فرم عینک و عدسی متناسب با نمره، ساختار فیزیکی چهره و شغل فرد، تراش و تعبیه عدسی مناسب مطابق با نسخه فرد انجام می شود

بینایی سنجی در اصفهان
بینایی سنجی در اصفهان

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com