جولای 31 2019 0Comment
عینک های مخصوص کامپیوتر در اصفهان

عینک های مخصوص کامپیوتر در اصفهان

عینک های مخصوص کامپیوتر در اصفهان
اکثر ما زمان زیادی را برای کار یا استفاده شخصی، صرف نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر یا مانیتور می کنیم. با این حال، نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر (و دیگر ابزارها، مانند تلفن های هوشمند) برای مدت زمان طولانی مدت بر روی چشم فرد (و به دنبال گسترش، سلامت) تاثیر می گذارد. نور خیره کننده و آبی که از این نمایشگرها منتشر می شود و باعث خستگی چشم و سردرد می شود

خوشبختانه، با استفاده از عینک های مخصوص کامپیوتر ، این مشکل را می توان کاهش داد. این عینک های مخصوص، به طور کلی با لنزهای رنگی ساخته شده است که نور آبی را مختل می کند. به غیر از این، آن ها همچنین اشعه ماوراء بنفش را مسدود کرده و منعکس کننده نور می شوند.

این عینک های ویژه به طور خاص برای کاهش فشار خون مورد استفاده قرار می گیرند و چشم انداز راحت تر را برای نگاه کردن در یا کامپیوتر یا موبایل به شما می دهد.

بسیاری از ما عینک می زنیم تا مشکل بینایی را اصلاح کنیم در صورتی که عینک های معمولی عینک های مخصوص کامپیوتر نیستند. عینک های رایانه به خصوص برای کمک به کاهش فشار خون ساخته شده اند. آنها دارای پوشش ضد انعکاسی برای کمک به کاهش تابش خیره کننده و رنگ است که باعث افزایش کنتراست برای مشاهده آسانتر می شود. برای کسانی که از عینک استفاده می کنند، عینک های مخصوص کامپیوتر نیز موجود است.

اگر به دنبال عینک های مخصوص کامپیوتر در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم هم چنین در این مرکز بینایی سنجی در اصفهان نیز انجام می شود.

عینک های مخصوص کامپیوتر در اصفهان
عینک های مخصوص کامپیوتر در اصفهان

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com