آگوست 29 2019 0Comment
معاینه چشم در اصفهان

معاینه چشم در اصفهان

درست مثل سایر قسمت های بدن با افزایش سن، چشمان شما نیز بدتر می شود و معاینه چشم می تواند در مورد سلامت عمومی شما اطلاعات زیادی دهد. به همین دلیل مهم است که مرتباً معاینات چشم انجام دهید حتی اگر عینک یا لنز تماسی ندارید.

معاینه چشم در هر سن و مرحله زندگی می تواند به تقویت بینایی شما کمک کند. بسیاری از مردم فکر می کنند بینایی آنها بسیار خوب است در صورتی که بعد از معاینه چشم، ا آنها اولین عینک یا لنزهای تماسی را دریافت می کنند و دنیا  را به وضوح بیشتری می بینند.

بسیاری از بیماری های جدی چشم که می توانند باعث نابینایی شوند، مشخص شده است که هیچ علائمی را نشان نمی دهد. این شرایط به تدریج توسعه می یابد و ممکن است متوجه نشوید که دید شما تغییر کرده است.

آیا برای معاینه اولیه چشم خود باید به بینایی سنجی مراجعه کنید یا چشم پزشک؟

اگر یک بررسی معمولی باشد، می توانید به هر یک از آن ها مراجعه کنید اما اگر فکر می کنید ممکن است مشکل چشم مانند آب مروارید یا گلوکوم یا یک بیماری بهداشتی مانند دیابت داشته باشید باید به چشم پزشکی مراجعه کنید. معاینات سالانه چشم به ویژه برای هر کسی که مبتلا به دیابت است یا ممکن است در معرض خطر این بیماری به دلایل چاقی ، سابقه خانوادگی یا عواملدیگر باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در مراحل اولیه خود، بیماری دیابتی چشم، هیچ علامت قابل توجهی ندارد. فقط یک معاینه جامع چشم می تواند علائم بیماری را تشخیص دهد، بنابراین درمان به زودی شروع می شود تا از کاهش بینایی جلوگیری کند

اگر به دنبال بهترین معاینه چشم در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم هم چنین در این مرکز بینایی سنجی در اصفهان نیز انجام می شود.

معاینه چشم در اصفهان
معاینه چشم در اصفهان

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com