نوامبر 05 2020 0Comment

انواع عینک طبی نسخه ای

انواع عینک طبی نسخه ای

انواع عینک طبی نسخه ای همان چیزی است که باعث می شود با یک عینک دید تیز و واضحی را که می خواهید داشته باشید فراهم کند. انواع مختلفی از عینک های طبی با توجه به نیازهای بینایی شما وجود دارد ، چه کم بینا باشید ، چه دور بین باشید یا به چندین نسخه در یک لنز نیازداشته باشید :

 

 

 Single Vision :

از لنزهای نسخه ای بینایی برای اصلاح یک مشکل بینایی مانند کوته بینی ، دور بینی ، آستیگماتیسم استفاده می شود. آنها در کل لنزها دارای همان میزان اصلاح بینایی هستند. از نظر عینک مطالعه تک دید ، فول فریم ها رایج ترین هستند. همچنین می توانید لنزهای تک دید را در عینک های نیم فریم نیز مشاهده کنید که باریک تر هستند و برای مشاهده راحت تر از نزدیک و  در انتهای بینی قرار می گیرند.

 

لنزهای چند کانونی :

افرادی که بیش از یک مشکل بینایی دارند اغلب به عینک های لنزهای چند کانونی احتیاج دارند. لنزهای چند کانونی ، مانند لنزهای دو کانونی و لنزهای پیشرونده ، حاوی دو یا چند نسخه برای اصلاح بینایی هستند.

 

دو دید :

دو کانونی شامل دو نسخه در لنز است. لنز عینک به دو بخش تقسیم شده است. قسمت فوقانی مربوط به دید دور و قسمت پایین برای دید نزدیک است. وقتی به شخصی که دو کانونی گذاشته است نگاه می کنید ، اغلب می توانید مرز بین نسخه نزدیک بینی و دور بینی او را مشاهده کنید.

 

Progressive – Progresive های

لنزهای چند کانونی هستند که شامل سه میدان دید اصلی از جمله نزدیک ، متوسط ​​و فاصله هستند. با این حال ، پیشرفته تر ها  یک خط قابل مشاهده بین نسخه ها ندارند. این امر به هنگام استفاده از اشیا  از نزدیک تا فاصله بسیار دور ، یک انتقال یکپارچه و بدون وقفه به فردی که گذاشته می دهد.

 

عینک کامپیوتر

لنزهای عینک کامپیوتر  موجود در فروشگاه عینک اصفهان برای مقابله با خستگی چشم ناشی از صفحه نمایش کامپیوتر طراحی شده اند. عینک های رایانه ای با فاصله متوسط ​​حدود 20 تا 26 اینچ که فاصله اکثر افراد از مانیتور خود است ، کمک می کنند. در بسیاری از عینک های رایانه ای لنزهای رنگی برای جلوگیری از تابش نور آبی از دستگاه های الکترونیکی شما وجود دارد.

 

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید