فوریه 28 2021 0Comment
بهبود بینایی چشم

بهبود بینایی چشم

چگونه بینایی خود را بهبود ببخشیم : آیا افسانه است ؟

اگر به دنبال راه حل بهبود بینایی چشم هستید واقعیت این است که هیچ راه حل سریع برای بهبود بینایی چشم و بینایی به طور طبیعی وجود ندارد ، به خصوص اگر شما آستیگماتیسم دارید ، یا مثلاً نزدیک یا دور بین هستید.

از خستگی چشم و ضعف سلامتی تا کاهش بینایی مربوط به سن ، موارد مختلفی می توانند در بینایی در طول زندگی ما تأثیر بگذارند. اما جدای از عینک ، جدیدا لنزها یا جراحی ، آیا بینایی بدون مداخله خارجی بهبود می یابد؟

عینک اصلاحی ساده ترین و موثرترین راه حل برای هر کسی است که فکر می کند چگونه بینایی بهتری دارد ، و لنزهای مناسب ، عینک ، عینک آفتابی یا لنزهای تماسی می توانند دنیای تفاوت ایجاد کنند.

متأسفانه ، چند افسانه وجود دارد که هر کسی این سوال را دارد که آیا بینایی می تواند به طور طبیعی بهبود یابد. هنگام جستجوی اطلاعات پیرامون “چگونگی بهبود بینایی چشم ” ، احتمالاً با تغذیه و تمرینات چشمی به عنوان روش های طبیعی برای بهبود بینایی چشم  روبرو خواهید شد.

  1. تغذیه

یک رویکرد سالم و متعادل در مورد تغذیه فواید بسیار زیادی برای بدن انسان دارد. آیا این امر می تواند بینایی را بهبود بخشد یا بینایی را کاهش دهد؟ متاسفانه خیر.

رژیم غذایی که به دلیل طبیعی بودن ، ویتامین ها و مواد مغذی بالایی داشته باشد ، به چند دلیل مفید است. گفته می شود میوه ها و سبزیجاتی که سرشار از ویتامین A و لوتئین هستند برای سلامت چشم مفید هستند.

لوتئین یک آنتی اکسیدان است که به طور طبیعی در میوه ها و سبزیجات یافت می شود – همچنین در رنگدانه شبکیه چشم ما نیز وجود دارد. در حالی که درست غذا خوردن و مراقبت از بدن بسیار مهم است ، هیچ اثبات علمی وجود ندارد که تغذیه می تواند به طور چشمگیری بینایی را بهبود بخشد و یا به افزایش وخامت بیماری چشم منجر شود . خوب بخورید – همچنین اگر احساس می کنید کیفیت بینایی شما رو به کاهش است توسط یک متخصص بینایی سنجی حتما معاینه شوید .

 

2-تمرینات چشم

ایده انجام تمرینات چشمی برای بهتر دیدن از اوایل دهه 1920 وجود دارد – اما هنوز اثبات نشده است و در صورت لزوم نیاز به عینک ، لنز یا جراحی را به تأخیر نمی اندازد. یک تمرین که می توانید برای چشمان خود انجام دهید ، استراحت چشم در مقابل صفحات نمایشگر یا هر چیز دیجیتالی مثل گوشی است که نور آبی را هرچه بیشتر نشان می دهد. چشم های خسته مطمئناً باعث می شود دید شما ضعیف تر به نظر برسد و تمرین دیدن اجسام نزدیک و دور می تواند به آرامش شما کمک کند.

ورزش عضلات چشم برخی از مشکلات رایج را که به گذاشتن عینک اصلاحی نیاز دارند از بین نمی برد.

چگونه بینایی بهتری داریم

در حالی که تغذیه سالم و استراحت با  صفحه نمایش برای حال عمومی چشم مفید است ، بدون کمک پزشک بینایی نمی توانید بینایی خود را اصلاح یا بهبود دهید.

مراجعه به معاینات منظم این اطمینان را می دهد که برای مدت طولانی چشم خود را خسته نمی کنید و به حفظ کیفیت بینایی کمک می کند. با استفاده از عینک اصلاحی متناسب با نیازهای بینایی خاص شما ، پاسخ “آیا چشم می تواند بهبود یابد” کاملاً مثبت است!

بهترین فروشگاه لنز اصفهان گوانجی  دارای لنزهای طبی و رنگی برای بهبود بینایی و آسیب نرسیدن به چشمان شما

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید