ژوئن 30 2019 0Comment
مرکز بینایی سنجی در اصفهان

مرکز بینایی سنجی در اصفهان

مرکز بینایی سنجی در اصفهان

متخصصین چشم پزشکی که قبلا به عنوان اپتیکی های چشم پزشکی شناخته می شوند، متخصصین اصلی مراقبت های بهداشتی هستند که برای بررسی چشم ها برای تشخیص نقص دید، علائم آسیب، بیماری های چشم یا اختلال و مشکلات بهداشت عمومی آموزش دیده اند.

آن ها ارزیابی سلامتی، مشاوره بالینی، عینک یا لنزهای تجویزی را ارائه می دهند و در صورت لزوم بیماران را برای درمان بیشتر ارجاع می دهند. یک متخصص بینایی سنجی (اپتومتریست) چشم های بیمار را برای نقص یا ناهنجاری ها بررسی می کند و در صورت لزوم پیشنهادات برای لنزهای اصلاح کننده یا دارو برای مشکلات چشم ارائه می دهد که داروهای تجویزی، توانبخشی بینایی، چشم پزشکی، لنزهای تماسی و انجام برخی از اقدامات جراحی را تجویز می کنند.

سازمان بهداشت جهانی علم بینایی سنجی را مراقبت اولیه از بینایی می داند زیرا یک بیمار چشم اول باید توسط یک بینایی سنجی ( اپتومتریست) معاینه شود.

متخصصان اپتومتری در مدت حداقل سه سال در دانشگاه تحصیل می کنند و باید قبل از اینکه دانش و مهارت لازم برای ثبت نام را داشته باشند، در یک دوره آموزش بالینی ارزیابی شده به صورت عملی شرکت کنند. یک بینایی سنجی باید به درس فیزیک مسلط و به خصوص به فیزیک نور علاقه مند باشد.

برای چشم پزشکان یا متخصصان اپتومتریست عادی است که در کنار کنار هم قرار بگیرد تا به کلیه نیازهای مراقبت از چشم بیمار کمک کنند.

اگر به دنبال بهترین مرکز بینایی سنجی در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم که در این مرکز معاینه دقیق، فرم عینک و عدسی متناسب با نمره، ساختار فیزیکی چهره و شغل فرد، تراش و تعبیه عدسی مناسب مطابق با نسخه فرد انجام می شود

 

مرکز بینایی سنجی در اصفهان
مرکز بینایی سنجی در اصفهان

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com