سپتامبر 04 2019 0Comment
معاینه چشم

چرا معاینه چشم اهمیت دارند؟

معاینه چشم به طور یکسان برای بزرگسالان و کودکان، بخش مهمی از حفظ و ارزیابی عمومی سلامت است. باید اطمینان حاصل شود که چشمان شما به طور مرتب بررسی می شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن مشاهده کنید. معاینات منظم، سلامت چشم، علائم بیماری چشمی یا شرایطی را بررسی می کند که می تواند نه تنها در بینایی شما بلکه بر سلامت کلی شما تأثیر بگذارد. بینایی و سلامت چشم یک بخش اساسی در یادگیری و پیشرفت است از این رو ، ما معاینات چشم را برای نوزادان و کودکان بسیار توصیه می کنیم.

معاینات چشم بسیار حیاتی است زیرا بسیاری از بیماری های بینایی چشمی مانند گلوکوم، دژنراسیون ماکولا، آب مروارید یا رتینوپاتی دیابتی را تشخیص می دهند به این دلیل که این بیماری ها تا زمان پیشرفت بیماری هیچ و یا حداقل علائمی دارند. در این موارد ، تشخیص و درمان زودرس برای متوقف کردن یا کاهش سرعت پیشرفت بیماری و صرفه جویی در بینایی ضروری است. در طی معاینه جامع چشم، چشم پزشک شما به دنبال علائم اولیه این بیماری ها خواهد بود. اگر مشکلی در چشمان شما مانند قرمزی چشم ، حساسیت چشمی ، خشکی ، تورم و درد وجود دارد حتما به اولین مرکز بینایی سنجی مراجعه کنید زیرا آن ها به طور خاص برای درمان بیماری های چشم آموزش دیده اند.

علاوه بر معاینات منظم سالانه چشم ، مهم است که از هرگونه تغییر در سلامت چشم و بینایی خود آگاه باشید.

اگر به دنبال بهترین معاینه چشم در اصفهان هستید ما به شما عینیک گوانجی به مدیریت سرکار خانم دکتر شکوه صناعی، کارشناس اپتومتری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بیزینس از دانشگاه ALU آمریکا را معرفی می کنیم هم چنین در این مرکز بینایی سنجی در اصفهان نیز انجام می شود.

معاینه چشم
معاینه چشم

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com