دسامبر 01 2019 0Comment
بهترین اپتومتریست اصفهان

بهترین اپتومتریست اصفهان

پزشک بینایی سنجی یا اپتو متریست کیست؟ و بهترین اپتومتریست اصفهان کیست؟

اپتومتری یک حرفه مراقبت بهداشتی است که در معاینه ، تشخیص و مراقبت از سیستم بینایی تخصص دارد. پزشکان بینایی سنجی ((optometrists)  را به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی اولیه مستقل معرفی می کند که بیماری ها ، صدمات و اختلالات سیستم بینایی ، چشم و ساختارهای مرتبط را معاینه ، معالجه و مدیریت می کنند ، و همچنین شرایط سیستمی مربوط را شناسایی می کنند که روی چشم تأثیر می گذارد.

پزشکان اپتومتری داروها ، توانبخشی کم بینایی ، بینایی ، لنزهای بینایی و لنزهای تماسی را تجویز می کنند و برخی از اقدامات جراحی را انجام می دهند.

متخصصان بینایی سنجی از بیماران خود در مورد گزینه های جراحی و غیرجراحی که نیازهای بینایی آنها را در رابطه با مشاغل ، بارداری خانم ها و شیوه زندگی ، راهنمایی می کنند.

اپتومتریست ها متخصصان مراقبت از چشم هستند که برای تشخیص و معالجه بیماری ها و اختلالات سیستم چشم و بینایی دارای مجوز هستند و اگر به دنبال بهترین اپتومتریست اصفهان هستید ما به شما تماس با سایت عینک گوانجی را پیشنهاد می دهیم.

چرا باید به بهترین اپتومتریست  اصفهان مراجعه کنیم؟

Optometrists بر کیفیت زندگی شما تاثیر می گذارد تغییر !  بهترین اپتومتریست اصفهان با ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی حیاتی بینایی به جامعه فرصتی واقعی برای ایجاد تغییر در زندگی افراد می دهد.تصور کنید که برای اولین بار به کودک کمک می کنند تا والدین خود را ببیند ، بیماری چشمی بیمار را تشخیص داده و معالجه کند یا عینک چشم را در اختیار افرادی  قرار دهد که دسترسی به مراقبت های چشمی ندارند. اپتومتریست می توانید تأثیر عمیقی بر سلامتی و رفاه دیگران بگذارد.

اپتومتریست با رفع مشکلات  بینایی و سلامت چشم برای لذت بردن افراد از زندگی در طول زندگی آنها  تاثیر گذار است.

علائم هشدار دهنده مشکلات چشم

تاری دید ، لکه ها ، تابش خیره کننده در شب ، چراغ چشمک زن – اینها مشکلات شایع چشم هستند. هر یک می تواند ناراحتی بی ضرر یا نشانه اولیه بیماری باشد. همیشه از تغییرات در بینایی چشم خود نگران شوید . در صورت مشاهده هرگونه تغییر در بینایی ، فوراً به پزشک چشم خود مراجعه کنید.

 

چرا صفحه های نمایش  باعث ایجاد مشکلاتی در  چشم می شوند؟

به طور معمول ، ما در حدود 15-20 بار در دقیقه چشمک می زنیم. که اشک به طور مساوی بر چشمان شما پخش می شود ، که از خشک شدن و تحریک آنها جلوگیری می کند. اما محققان دریافته اند كه افراد هنگام خواندن ، تماشای یا بازی كردن روی صفحه ، كمتر از نیمی از حالت معمولی  چشم ها چشمک می زنند. همچنین تضاد متن در برابر پس زمینه ، تابش خیره کننده و لرزش از صفحه های دیجیتال می تواند برای چشم شما مشکلاتی را به وجود آورد .

 

جلوگیری از مشکلات چشم که از طریق وسایل دیجیتالی به وجود می آید

شما احتمالاً تقریباً برای همه چیز از صفحه نمایش استفاده می کنید – برای کار کردن ، برای استراحت یا صرفاً برای ادامه زندگی روزمره. اگر چشمان شما احساس خشکی و خستگی می کند ، دید شما تا آخر روز تاراست ، یا سر ، گردن و شانه های شما درد می کنند که ممکن است مقصر همه این مشکلات  دستگاه های دیجیتالی  باشد.

اگر نحوه استفاده از تلفن های هوشمند ، رایانه ها ، تبلت ها و صفحه های دیگر را تغییر دهید ، می توانید از چشمان خود مراقبت کنید.

دستگاه های خود را تنظیم کنید

همچنین می توانید مطمئن شوید که دستگاه های شما برای سلامتی چشم تنظیم شده اند .

کنتراست را روی صفحه نمایش خود بالا ببرید.

متن را بزرگتر کنید.

روشنایی صفحه را تغییر دهید. نباید روشن تر و تاریک تر از محیط اطراف شما باشد.

دمای رنگ صفحه نمایش خود را پایین بیاورید. این بدان معناست که نور کمتری به رنگ آبی می بخشد و این به لبه های چشم بیشتر مرتبط است.

 

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید