آگوست 12 2021 0Comment
رنگ مناسب عینک آفتابی

رنگ مناسب عینک آفتابی

کدام رنگ مناسب عینک آفتابی است؟

رنگ سبز  نسبت به رنگ خاکستری کنتراست بهتری دارد و دارای بهترین دقت رنگ نسبت به  رنگ قهوه ای است. بهترین رنگ مناسب عینک آفتابی را در ادامه برای شما بیان می کنیم پس با همراه باشید.

انواع رنگ مناسب عینک آفتابی  در فروشگاه عینک اصفهان  سبز برای روز های کم نور و حتی آفتابی یک انتخاب ایده آل است، و از تابش مستقیم  نور جلوگیری می کند.

رنگ لنز قهوه ای و مسی نه تنها برای روز ها عالی است ، بلکه به طور طبیعی در برابر نور آبی ساطع شده از اجسام چشم را محافظت می کند. لنزهای زرد و کهربا نیز به طور طبیعی نور آبی را کنترل می کنند ، اما نور کافی را برای روز ها مسدود نمی کنند.

 

کدام رنگ مناسب عینک آفتابی برای روزهای روشن بهتر است؟

آیا دوست دارید زیر نور آفتاب باشید اما از  چین و چروک ناشی از آن، در اطراف چشمانتان متنفر هستید؟ ما یک راه حل ساده برایتان داریم ، که شما راحت بتوانید زیر نور آفتاب چشمان خود را باز نگه دارید و از آن روزهای زیبای آفتابی لذت کافی ببرید. پس با ما همراه باشید تا بدانید کدام رنگ عینک برای روزهای آفتابی، نور آبی و حتی چشمان حساس به نور مناسب است.

سایت ما بهترین رنگ های مناسب عینک آفتابی را برای روز های روشن ، نور آبی و حساسیت به نور به شما ارائه می دهد.

رنگ های متراکم

به رنگ های عینک آفتابی گفته می شود که بیشترین نور را جذب و منعکس می کنند.

 

خاکستری

رنگ خاکستری یک رنگ متراکم متداول برای انتخاب بهترین رنگ مناسب عینک آفتابی است. زیرا بیشترین نور را منعکس می کند در حالی که رنگ واقعی را حفظ می کند ، یا رنگ خنثی ، که بسیاری از مردم به رنگ عینک با افزایش کنتراست آن را  ترجیح می دهند.

 

دودی سبز تیره/G-15

رنگ قدرتمند بعدی عینک های جذب کننده نور، دودی سبز تیره است یا چیزی که طرفداران Ray-Ban ما آن را G-15 می شناسند. این یک رنگ لنز فوق العاده نمادین است که کنتراست را کمی بیشتر از خاکستری افزایش می دهد، در حالی که قابلیت های عالی جلوگیری از نور را حفظ می کند.

 

رنگ قهوه ای

رنگ لنز قهوه ای مانع از انتقال نور و افزایش کنتراست می شود. این باعث می شود که برای طرفداران ورزش ما گزینه مناسبی باشد، زیرا یک لنز با افزایش کنتراست به شما کمک می کند تا به هنگام بازی کردن در فضای آزاد به عنوان مثال توپ گلف را تشخیص داده و ردیابی کنید و تغییرات جزئی را در زمین نیز تشخیص دهید.

مس رز

در حالی که رنگ لنز مسی رز به اندازه سایرین مانع از انتقال نور نمی شود، اما دارای بیشترین قابلیت افزایش کنتراست است و آن را به بهترین گزینه برای برنامه های ورزشی تبدیل می کند. Eyeglass Tyler  یک پوشش آینه ای (برای بازتاب نور) با رنگ رز مسی برای ترکیبی عالی که باعث افزایش رنگ و جلوگیری از نور می شود را توصیه می کند.

 

قطبی شدن

صرف نظر از رنگ لنز ، ما همیشه لنزهای قطبی را برای شرایط نوری روشن توصیه می کنیم. نوری خیره کننده، آزاردهنده و ناراحت کننده ای است که از سطوحی مانند شیشه جلو ماشین، آسفالت و چمن، بیرون می زند. یک روکش آینه ای یک ویژگی عالی برای افزودن به یک لنز قطبی شده است تا با یک لنز تیره زیبا که نور غیرقابل استفاده را مسدود کرده و منعکس می کند.

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید