جولای 28 2020 0Comment
عینک اصفهان

عینک اصفهان

خرید عینک اصفهان با بهترین  قیمت 

عینک اصفهان از برندهای مطرح ایرانی است که با داشتن چندین سال تجربه کاری در این زمینه توانسته محبوبیت بسیار زیادی در بازار داخلی و خارجی کسب کند.  مهمترین ویژگی این برند قیمت ارزان و کیفیت فوق العاده بالای آن است.

از مهمترین مراکزی که می توان عینک اصفهان را از آنجا تهیه کرد، می توان به فروشگاه بزرگ عینگ گوانجی با تنوع بیشمار برند عینک های طبی و آفتابی   اشاره نمود.

عینک اصفهان

از دیگر ویژگی های این نوع عینک می توان به کاهش تابش نور از سطوحی مانند آب اشاره کرد، بنابراین برای ورزش و رانندگی بسیار عالی هستند. همانطوری که می دانید نوع مشکل بینایی شما شکل لنز شما را تعیین می کند. در صورت نزدیک بودن به یک لنز مقعر نیاز به یک(منحنی به سمت داخل) خواهید داشت. اگر دوربین باشید، یک لنز محدب (منحنی های بیرون) به شما کمک خوبی برای دیدن می کند. اگر آستیگماتیسم دارید، قرنیه شما به صورت اشتباه شکل می گیرد، بنابراین لنزهای شما ممکن است بیشتر شبیه استوانه باشد.

عینک اصفهان

مهمترین خرید از فروشگاه عینگ گوانجی چیست؟

از مهمترین مزیت های فروشگاه عینک گوانجی  می توان به فریم های زیبا و تنوع شکلی و از همه مهمتر لنز با کیفیت آن اشاره کرد.

شکل و ظاهر عینک بستگی به انتخاب شما دارد، اگر خوش سلیقه باشید می توانید بهترین و زیباترین نوع عینک را انتخاب کنید.

البته باید گفت انتخاب فریم عینک بستگی به فرم صورت شما دارد، ممکن است فرم صورت شما به شکل قلب، مربع، مستطیل، لوزی، مثلث، دایره و بیضی باشد پس باید متناسب با فرم صورت خود این کار را انجام دهید. برای تشخیص فرم صورت خودتان می توانید از روش های مرسوم مانند آینه، استفاده کنید.

عینک اصفهان در فریم های مختلفی تولید می شود و شما می توانید از آنها استفاده کنید، برای اینکه در انتخاب صحیح مدل  و فرم عینک دچار اشتباه نشوید با افراد با تجربه و متخصص در این کار مشورت نمایید.

تاثیر تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت بر روی چشم :

اگر به سلامت روح و جسمتان اهمیت می دهید باید علاوه بر داشتن تغذیه مناسب که بر بینایی تاثیر مستقیمی می گذارد ، از لوازم بهداشتی و ایمنی و حتی تجهیزات و اکسسوری های استاندارد و با کیفیت استفاده کنید.

برای مثال در روزهای برفی و آفتابی برای محافظت از چشم ها باید از عینک آفتابی مناسب ، کلاه و یا آفتاب گیر استفاده کنید.

عینک نیز مانند هر وسیله دیگری نمونه تقلبی و مشابه نیز دارد بنابراین باید هنگام خرید به تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت توجه کنیم.

چرا که استفاده از اجناس بی کیفیت تاثیرات مخرب و دائمی بر چشم میگذارد. در صورتی که دچار ضعف در بینایی هستید ، باید به تشخیص چشم پزشک ، عینک طبی استانداردی که در صورت برخورد نور آفتاب تیره و حالت عینک آفتابی به خود می گیرد خریداری و استفاده کنید.

عینک اصفهان

تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت را چگونه می توان تشخیص داد ؟

در این مقاله به موضوع تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت می پردازیم . و اینکه چگونه اصل و یا تقلبی بودن شیشه عینک را تشخیص دهیم.

تشخیص تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت به شما در داشتن چشمانی سالم کمک شایانی می کند.

پس همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه مراقبت از چشم به دست آورید.

  • برای خرید وسایل موثر بر روی سلامتی باید به مراکز و فروشگاه های معتبر و نمایندگی ها مراجعه نمود.در اینصورت می توان از کیفیت شیشه عینک و عدم مضرر بودن آن اطمینان حاصل کنید
  • ظاهری ترین روش تشخیص تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت،توجه به درج نام برند در یکی از این قسمت ها است :

روی شیشه عینک ، بر روی دسته های عینک ، و وجود لوگو و برچسب شرکت بر روی عینک .

همچنین بهتر است قبل از اقدام به خرید عینک ، تحقیقاتی در مورد نحوه نوشتن اسم برند ها و نوع خط آن داشته باشید.

چون سازندگان عینک های بی کیفیت با تغییر دادن جزئی و نامحسوس فرم نوشتاری برند عینک ، خریداران ناآگاه را به تله انداخته و از آنها سو استفاده مالی می کنند.

  • بر اساس قانون کلی و جهانی در تولید عینک ، باید شماره ساخت و سری آن که اغلب روی جعبه عینک درج شود وجود داشته باشد.

در اکثر موارد حتی عینک های تقلب نیز دارای این شماره ها هستند. در این موارد شما باید به سایت کارخانه سازنده بروید و با بررسی شماره عینک در لیست سایت ، از اصل بودن کالای خریده شده مطمئن شوید.

  • عینک خریداری شده باید دارای شناسنامه باشد . درون آن اطلاعاتی از قبیل مقاوت شیشه عینک در برابر اشعه ماوراء بنفش، میزان خش پذیری شیشه ، جنس فریم و … نوشته می‌شود.

این مورد یکی از مهم ترین موارد در تشخیص تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت می باشد.

  • مورد دیگری که باعث تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت می شود ، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش که برای چشم پر خطر می باشد.

عینک هایی را خریداری کنید که دارای محافظت از اشعه فرابنفش 400 به عبارت دیگر UV400 باشد .تنها توسط عینک ساز یا چشم پزشک به وسیله دستگاه ، قابل تشخیص است .

  • همچنین پلاریزه بودن عینک ، تفاوت شیشه برند عینک با اجناس بی کیفیت را مشخص میکند.
عینک اصفهان
این ویژگی کمک میکند با حذف نور های اضافی در روزهای برفی یا به شدت آفتابی ، از مناظر اطرافتان لذت ببرید.

معمولا از روی برچسبی که بر روی شیشه عینک وجود دارد پلاریزه بودن عینک معلوم میگردد اما روش های دیگری نیز برای اثبات صحت این برچسب وجود دارد مانند :

عینک را در دستتان نگه دارید و در مقابل یک سطحی که نور را بازتاب می کند یا صفحه گوشی قرار دهید.

سپس گوشی یا عینک را به آرامی 90 درجه بچرخانید. اگر میزان نور هیچ تغییری نکرد ، به معنی پلاریزه نبودن است اما اگر تصویری که از عینک میبینید تیره و یا به کلی سیاه شد به معنی اصل و پلاریزه بودن شیشه عینک می باشد.

 

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید