آگوست 13 2020 0Comment
عینک مخصوص گوشی اصفهان

عینک مخصوص گوشی اصفهان

عینک مخصوص گوشی اصفهان

کاربرد عینک مخصوص گوشی و خرید عینک مخصوص گوشی در اصفهان در فروشگاه عینک گوانجی 

بسیاری از کاربران از من می پرسند، آیا عینک مخصوص گوشی یا به اصطلاح نوری می توانند از چشم من در مقابل صفحه های تلفن همراه محافظت کنند؟

باید گفت بله اگر از برندهای معتبر و همچنین عینک های با کیفیت مخصوص به این کار استفاده کنید تا حدود زیادی جلوی اشعه صادر شده از سمت تلفن همراه را می گیرد و باعث محافظت چشم می شود. اما قیمت آنها نسبت به عینک های معمولی گرانتر است.

بهترین مدل عینک مخصوص گوشی

باید بدانید که شما نمی توانید مدت طولانی از آنها استفاده کنید، برای اینکه ممکن است عوارضی ایجاد کند. پس بهتر است این کار را حتما با یک متخصص چشم مثل گوانجی  در میان بگذارید و با او مشورت کنید.

معمولا عملکرد عینک مخصوص گوشی یا نمایشگرها به این شکل است که چشم را خنک نگه داشته و از سندرم خشکی چشم و سندرم دیجیتال نابینایی (تیرگی چشم) جلوگیری می کند.

با توجه به این که طول موج صادره از صفحه تلفن همراه کوتاه تر از نور آبی است، پس بنابراین حاوی انرژی بالاتری است و به راحتی از هر دو قرنیه و لنز عبور می کن ، و در طولانی مدت به شبکیه آسیب می رساند. برای جلوگیر از آن می توان از  عینک مخصوص استفاده کرد.

 

بهترین نوع عینک مخصوص گوشی

برندهای مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها به نوبه خود خوب و عالی هستند، ام انتخاب بهترین آن کار دشواری است. برای این کار توصیه می کنیم از چشم پزشک کمک بگیرید. عینک های ضد نور آبی یا همان گوشی می توانند با کاهش طیف مضر نورهای نمایش داده شده توسط صفحه موبایل، از خستگی چشم و نزدیک بینی چشم جلوگیری کنند. علاوه بر این می تواند نور UV را جذب و تبدیل کنند.

از وب سایت های اینترنتی موجود مثل گوانجی می توانید برای پیدا کردن بهترین نوع عینک مخصوص گوشی استفاده کنید، در این روش می توانید برندهای مطرح را با یکدیگر مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید