ژانویه 09 2017 0Comment

عینک مناسب با فرم بینی

بعضی افراد بخاطر شکل و فرم بینی خود در انتخاب عینک خود حساسیت زیادی نشان می دهند. باید به این امر که عینک ها تا حد زیادی به پوشاندن معایب صورت کمک میکنند توجه داشت.

مدل ویفرر
مدل گربه ای

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پل عینک

منظور از پل همان چیزی است که دو شیشه را به هم وصل میکند و روی بینی قرار میگیرد. در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که پهنا و انحنای پل به صورتی باشد که کاملا روی صورت شما بنشیند.

 

مدل مناسب بینی های کوچک

اگر بینی شما خیلی کوچک است، استفاده از مدل های خیلی بزرگ مناسب نیست. چرا که باعث میشود بینی شما خیلی کوچکتر دیده شود. پس انتخابی داشته باشید که پل آن بلند باشد و فریم مناسب برای صورت شما داشته باشد.

 

مدل مناسب بینی های پهن و یا بلند

مدل مناسب برای این افراد آن است که پل کوتاه و فرم بزرگ داشته باشد. فرم بزرگ باعث میشود که بینی کوچکتر دیده شود. انواع مدل های مناسب میتواند مدل های خلبانی، مخصوصا مدل خلبانی دو پله، مدل های گرد و یا بیضی باشند.

 

مدل مناسب برای همه ی صورت ها

مدل های گربه ای و ویفرر معمولا برای انواع صورت ها مناسب اند. فقط توجه داشته باشید از میان این مدل ها همانی را انتخاب کنید که پل آن زیاد باریک یا کوتاه نباشد و با صورت شما همخوانی داشته باشد. در تصاویر زیر مدل گربه ای و ویفرر (ویفری) را مشاهده میکنید:

عینک گربه ای

 

عینک ویفرر (ویفری)

 

 

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید