آوریل 18 2022 0Comment
عینک مناسب فصل بهار

عینک مناسب فصل بهار

عینک مناسب فصل بهار

عینک مناسب فصل بهار : به دلیل شروع روند گرما و افزایش نور آفتاب در فصل بهار لزوم استفاده از عینک برای سلامت و زیبایی افزایش می یابد.

شاید امروزه عینک آفتابی به یکی از روندهای اساسی در مد تبدیل شده است که دارای تنوع بی شماری از انواع مدل های شیک و جذاب است .

در بهار نیز عینک باید متناسب با فرم صورت، رنگ پوست ، و لباس ها باشد و می تواند نسبت به رنگ عینک در تابستان روشنتر انتخاب شود زیرا اشعه خورشید به شدت تابستان نیست .

پس از یک زمستان سرد و ابری، بدون شک اکثر ما با آغوش باز به استقبال بهار می رویم. برخی از افراد علاوه بر تغییر سبک لباس های گرم و پشمی با لباس های نازک تر  بهار را زمان مناسبی برای انتخاب عینک‌های جدید متناسب با لباس هایشان می دانند.

بهار به این معناست که می‌توانیم  لباس‌های حجیم از زمستان را کنار بگذاریم و از استایل‌های سبک و راحت تر لذت ببریم که این در مورد فریم عینک ها نیز صدق می کند! ترند عینک های بهاری انتخاب فریم های ظریف و نازک است.

رنگ های شاد و جذاب بهاری

بهار به معنای بازگشت رنگ ها در طبیعت است و این امر در انتخاب عینک نیز بازتاب دارد! شما با انتخاب قاب هایی با رنگ های شارپ تر ، پررنگ و روشن مانند پاستلی ، قرمز، آبی و حتی نئون استایلتان را بهاری تر کنید و تاثیر زیبایی عینک را در استایل در عکس هایتان مشاهده کنید.

 

عینک آفتابی بزرگ

این مدل از عینک ها از نظر فرم و از نظر عملکرد نیز از زمستان به بعد بیشتر استفاده می شود. عینک های آفتابی بزرگ نه تنها مد روز هستند، بلکه محافظت بیشتری در برابر اشعه های مضر خورشید نیز دارند.

 

عینک های با فریم گرد

تاز زمانی که احساس می کنید فریم گرد متناسب صورت شماست مربعی را انتخاب نکنید! عینک های گرد و فلزی در حال حاضر ترند هستند و تصاویری از نمادهای سبک افرادی مانند جان لنون و التون جان را تداعی می کنند. به هر حال، نشان دادن استایل برخی شخصیت ها هرگز از مد نمی افتد. و از انتخاب عینک های رنگی  نترسید.

 

اشکال منحصر به فرد

وقتی صحبت از شکل‌های مختلف قاب می‌شود، به عینک بر روی صورتتان فکر کنید. با ظاهر سنتی خداحافظی کنید و از تغییراتی که مطمئناً شما را جذاب تر و مدرن تر می کند استقبال کنید فریم های مثلثی، قلبی و هشت ضلعی ها همه فریم های ترند بهاری از بهترین فروشگاه عینک اصفهان هستند.

ویژگی یک عینک آفتابی استاندارد چیست؟

بعضی از مردم تصور می‌کنند که دلیل انتخاب عینک شاید بیشتر برای زیبایی باشد و اگر نور خورشید چشم‌شان را اذیت نمی‌کند، نیازی به استفاده از عینک آفتابی نیست. اما بهتر است بدانید اصلی ترین دلیل استفاده از عینک این است که خورشید اشعه‌‌ی مضری به نام UV دارد که می‌تواند آسیب جدی به چشم‌تان وارد کند. حتی اگر آسمان ابری و اثری نور خورشید کمتر بود، باز هم توصیه می‌کنیم از عینک آفتابی استفاده کنید.

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید