نوامبر 09 2019 0Comment
مراکز بینایی سنجی در اصفهان

مراکز بینایی سنجی اصفهان

مراکز بینایی سنجی اصفهان

انتخاب مراکز بینایی سنجی اصفهان جهت مراقبت از چشم یک تصمیم مهم در مورد مراقبت های بهداشتی است. از این گذشته ، شما به پزشک چشم خود اعتماد خواهید کرد در مورد اینکه از بینایی شما محافظت کرده و به شما در حفظ یک عمر بینایی خوب کمک کند.

اولین قدم در تصمیم گیری شما این است که درک کنید دو پزشک چشم وجود دارد: اپتومتریست و چشم پزشکی.

اپتومتریست کیست؟

اپتومتریست یک پزشک چشم است که موفق به کسب مدرک دکتر بینایی شده است. Optometrists چشم را برای مشکلات بینایی و بهداشتی بررسی می کند و با تجویز عینک و لنزهای تماسی ، عیوب انکسار را تصحیح می کند . بعضی از چشم پزشکان نیز ارائه دید کم مراقبت و بینایی درمانی .

اپتومتریست ها نیز مجاز به تجویز داروها برای درمان برخی از مشکلات چشم و بیماری ها هستند.

هر دو اپتومتریست و چشم پزشک چشم را معاینه کرده و عینک و لنزهای تماسی را تجویز می کنند.

اگر جراحی چشم انجام شده توسط چشم پزشک انجام شود ، ممکن است optometrist نیز در مراقبتهای قبل و بعد از عمل شما شرکت کند. با وجود چند استثناء ، اپتومتریست ها مجوز جراحی چشم را ندارند.

مانند چشم پزشکان ، اپتومتریست ها برای حفظ مجوز خود و همچنان با آخرین استانداردهای مراقبت از چشم باید موظف به ادامه تحصیل را بطور مداوم انجام دهند.

چشم پزشک کیست؟

چشم پزشک پزشکی متخصص در مراقبت از چشم و بینایی است. چشم پزشکان برای انجام معاینات چشم ، تشخیص و درمان بیماری ، تجویز داروها و انجام جراحی چشم آموزش دیده اند. آنها همچنین نسخه هایی را برای عینک و لنزهای تماسی می نویسند.

بینایی سنجی چیست؟

، اما مراکز بینایی سنجی در اصفهان بخش مهمی از تیم مراقبت چشم شما هستند. چشم پزشکان از نسخه های نوشته شده توسط یک اپتومتریست یا چشم پزشک برای جا دادن و فروش عینک و سایر عینک استفاده می کنند.

 ،اپتیک باید یک برنامه آموزش بینایی را تکمیل کند و مجوز بگیرد. در همه مناطق برای دستیابی به آموزش رسمی یا مجوز به بینایی نیاز به مدرک است.

کدام پزشک چشم را باید ببینم: یک اپتومتریست یا چشم پزشک؟

اگر چشمان شما سالم است و نیازی به درمان تخصصی پزشکی یا جراحی ندارد ، اپتومتریست چشم را برای معاینه معمول چشم انتخاب کنید موضوع ترجیحا شخصی است.

اپتومتریست و چشم پزشک هر دو معاینات معمول چشم را انجام می دهند و هر دو نوع پزشک چشم برای تشخیص ، تشخیص و مدیریت بیماری های چشمی که نیاز به معالجه پزشکی و غیر پزشکی دارند آموزش می بینند.

اکثر اپتومتریست ها برای مشکلات عادی چشم (مانند خشکی چشم و عفونت چشم ) و برخی بیماری های مزمن چشم (مانند گلوکوم) درمان پزشکی ارائه می دهند . اما برخی از اختلالات چشم نیاز به معالجه توسط چشم پزشک دارند ، خصوصاً در صورت نیاز به عمل جراحی یا سایر مراقبت های ویژه.

در بسیاری موارد ، مراقبت از یک مشکل خاص چشم ممکن است توسط یک اپتومتریست و یک چشم پزشک که به عنوان تیم کار می کنند ارائه شود. این ترتیب به عنوان مدیریت مشترک گفته می شود.

در هماهنگی ، پزشک چشم اصلی مراقبت از شما (معمولاً اپتومتریست) شما را به یک متخصص (معمولاً چشم پزشک) برای یک برنامه تشخیص قطعی و درمانی ارجاع می دهد. چشم پزشک ممکن است مدیریت کند که از نظر پزشکی مشکل را انجام دهد ، عمل جراحی چشم یا هر دو را انجام دهد. پس از کنترل شرایط و یا جراحی ، متخصص پس از آن شما را به پزشک معالج اصلی خود می فرستد که براساس توصیه های متخصص ، نظارت و معالجه شما را انجام داده و یا مراقبت های بعد از عمل را انجام می دهد.

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com