سپتامبر 14 2021 0Comment
عینک بدون فریم

مزایا و معایب عینک بدون فریم

مزایا و معایب عینک بدون فریم چیست؟

مزایا و معایب عینک بدون فریم : برخی افراد قاب های ضخیم را  ترجیح می دهند ،و فریم های  جسورانه می تواند چهره شما را سنگین کرده یا ویژگی های ظریف را پنهان کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد جذابیت بی انتهای عینک بدون لبه را ترجیح می دهند. در مورد این گزینه عینک کلاسیک در زیر بیشتر بدانید ، چه رینگ های کامل و چه جزئی را در نظر بگیرید ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که برای شما مناسب است یا خیر.

چرا مردم از عینک بدون فریم استفاده می کنند؟

به این فکر کنید که وقتی برای اولین بار متوجه شدید که به عینک نیاز دارید ، چه احساسی داشتید. آیا از آزمایش فریم های مختلف بر روی صورتتان هیجان زده بودید یا کمی احساس نگرانی می کردید؟ بسیاری از مردم از ظاهر خود با داشتن  عینک بیزار  هستند ، بنابراین از داشتن فریم های بزرگ یا رنگ های پررنگ خودداری می کنند. عینک های بدون فریم با بهبود بینایی و بهبود دایره دید ، به کاهش دید چشم کمک می کند.

عینک بدون فریم سبک و راحت است. از آنجا که آنها زیبایی طبیعی شما را برجسته می کنند ، ویژگی های شما زیر یک عینک بدون فریم پنهان نمی شوند.

اگر به عینک بدون فریم متمایل هستید ، مزایای آن را در مقایسه با عینک با فریم در نظر بگیرید:

سبک وزن است.
بر روی ظاهر شما تاثیر کمتری دارد.
کمتر از سبک های با فریم  جلب توجه میکند
همیشه شیک و جدید و ساده است.
هنگام مطالعه یا رانندگی هیچ مرزی وجود ندارد فریم  ها ممکن است تا حدی مانع دید شما شوند.
در سبک های متعدد موجود است.

میلیون ها فرد بزرگسال به نوعی از عینک های اصلاحی نیاز دارند ، اما همه آنها از این موضوع هیجان زده نیستند. عینک بدون فریم برای بزرگسالانی که از داشتن عینک خوششان نمی آید یا خجالت میکشند  از آنها استفاده کنند  ایده آل است. برخی از افراد استفاده کننده از عینک  احساس می کنند که با مدلهای بدون  فریم بهتر به نظر می رسند  وقتی از عینک بدون لبه استفاده می کنید ، بیشتر  خودتان هستید.

 

آیا عینک بدون فریم مد است؟

عینک های قاب دار اغلب سرگرم کننده و شیک محسوب می شوند ، در حالی که عینک های بدون لبه جذابیت سنتی و جاودانه ای دارند. این بدان معنا نیست که عینک های بدون لبه شیک نیستند. در حقیقت ، افراد مشهور و مدلهای زیادی در این سالها در عینک بدون لبه دیده شده اند.

 

آیا عینک بدون فریم  راحت است؟

عینک بدون فریم اغلب راحت تر از مدل های قاب دار در نظر گرفته می شوند. آنها سبک هستند ، بنابراین به صورت شما فشار نمی آورند. با این حال ، اگر تنظیم قاب شما به درستی انجام نشود ، ممکن است هنوز کمی ناراحتی را تجربه کنید. .

 

عوارض عینک بدون فریم چیست؟

فروشگاه عینک اصفهان گوانجی
مزایای زیادی در رابطه با عینک بدون فریم وجود دارد ، اما این سبک محبوب معایب انگشت شماری نیز دارد. عدم وجود قاب پشتی ، شکستن این نوع عینک را آسان تر می کند. اگر اغلب عینک خود را  پرت میکنید یا به طور کلی فراموش می کنید که آنها را در یک قاب محافظ ذخیره کنید.

کثیف شدن شیشه های عینک بدون فریم بسیار آسان است زیرا دارای فضای لنز زیادی نیز هستند. سعی کنید به خاطر داشته باشید که عینک خود را با گرفتن پهلوها به جای قطعه بینی بردارید. این ممکن است به شما در کم کردن  لکه ها  کمک کند.

گاهی اوقات قیمت عینک بدون لبه بیشتر از مدل های قاب دار است. برخی از مشتریان از این امر تعجب می کنند که فرض می کنند شیشه هایی با فریم باید قیمت بالاتری داشته باشند ، و در حالی که این امر قابل درک است ، اما سبک های بدون لبه به دلیل فرایند تولید می توانند قیمت بالاتری داشته باشند. اقدامات خاصی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که عینک بدون لبه از پشتیبانی کافی برخوردار است و این می تواند به زمان و مواد اضافی نیاز داشته باشد.

 

 

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید