ژانویه 14 2017 0Comment

راه های تشخیص عینک ری بن اصل از تقلبی

کمپانی عینک ری بن عینک های محبوب زیادی تا کنون عرضه کرده که این محبوبیت به دلیل کیفیت عالی و مسلما ظاهر زیبا بوده است. اما مانند همه ی محصولات محبوب دیگر، این محصول نیز درگیر جنس های تقلبی و درجه سه ی دیگری شد که به نام این برند تولیدات خود را در بازار عرضه می کنند. با اینکه متقلبین همیشه همه ی جوانب را در نظر میگیرند ولی باز هم روش هایی برای تشخیص عینک ری بن اصل از تقلبی هست که ما در این جا بر آنیم که این روش ها را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

جعبه:

  • معمولا روی جعبه ی عینک ری بن علامت بازیافت هست. همینطور سمت راست یا چپ جعبه برچسبی هست که اطلاعاتی مثل شماره سریال، شماره مدل عینک، نوع فریم و لنز، جزییاتی درمورد کمپانی تولید کننده و توزیع کننده را شامل میشود.
  • روی جعبه باید در کنار هر آرم Ray Ban یک علامت ® هم وجود داشته باشد.

کیف عینک:

  • این کیف باید آرم طلایی حکاکی شده ی Luxottica را در وسط سمت چپ داشته باشد. توجه داشته باشید که این آرم روی کیف باید حکاکی شده باشد. اگر چاپ یا کمرنگ باشد احتمال دارد تقلبی باشد.
  • لبه ی بالای کیف عینک ری بن نباید دوخته شده باشد و کاملا صاف و بدون دوختگی است. همچنین باید آرم Ray Ban با نشانه ® روی دکمه آن باشد.

 

خود عینک:

  • روی فلز زیرین قسمت پلاستیکی که روی بینی قرار میگیرد، باید آرم RB حک شده باشد. دست بکشید و بررسی کنید.
  • عینک را رو به روی خود بگیرید، روی لنز (شیشه) سمت راست و همچنین روی دسته ی سمت راست باید RB بصورت لیزری حکاکی شده باشد. همچنین در بالای لنز سمت چپ باید آرم Ray Ban با فونت معروف همیشگی و بدون غلط املایی یا پخش شدگی جوهر چاپ شده باشد. اگر عینک پلاریزه باشد یک P هم بعد از آن نوشته شده است.
  • روی دسته سمت راست عینک آرم Ray Ban و Made In Italy به همراه آرم استاندارد اروپا CE بصورت خوانا چاپ شده است.
  • روی دسته سمت چپ نیز بصورت خوانا مدل عینک چاپ شده است.
  • قسمت های پلاستیکی مثل پلاستیک دسته و فرم عینک باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند، خشک و شکننده یا چسبناک نباشند.

عینک ری بن اصل

دستمال:

دستمال عینک ری بن اصل رنگ روشنی دارد و آرم ری بن در سمت چپ آن باید به رنگ قرمز باشد. اگر صورتی یا قرمز روشن باشد احتمالا تقلبی است.

بروشور:

بروشور باید با کیفیت چاپ بالا و بدون غلط نوشتاری یا دستوری باشد. دست خود را روی نوشته ها بکشید، اگر رنگ پس داد به احتمال خیلی زیاد تقلبی است!

 

توجه داشته باشید که عینک های اصل به هیچ عنوان آویزی با عنوان Ray Ban یا برچسب های رنگی ندارند.

اختلافات تخصصی دیگری هم برای شناسایی عینک اصل از تقلبی هست ولی ما به همین حد بسنده میکنیم. امیدواریم راضی کننده بوده باشد.

 ری بن اصل

gvinetco

مرکز بینایی‌ سنجی و فروشگاه عینک گوانجی ارايه و فروش معتبرترين برندهاي عينك طبي و آفتابي govanjioptic.com

دیدگاه خود را بیان کنید